Figaro komplet piłkarski
Figaro komplet piłkarski technologie

Figaro

komplet piłkarski

100% poliester

cena detaliczna: 149 PLN cena promocyjna do wyczerpania zapasów: 109PLN KUP TERAZ
W skład zestawu Figaro wchodzą koszulka i spodenki meczowe, wykonane z najlepszych materiałów w połączeniu z technologią MICRO TECH. Połączenie właściwości hydrofilnych włókien absorbujących pot z powierzchni skóry z włóknami transmisyjnymi potęguje efekt wypierania wilgoci.

System odprowadzania potu w zestawie Figaro z powierzchni skóry na całą zewnętrzną powierzchnię odzieży umożliwia strumieniowi powietrza efektywne odparowanie wilgoci. Spodenki wykonane są z poliestru, w ich wnętrzu znajduje się przewiewny wkład z siateczki.

 
 

Dostępne kolory

Figaro komplet piłkarski kolory

Marka ZINA od wielu lat jest czołowym polskim producentem odzieży sportowej. W swoim asortymencie posiada odzież piłkarską i odzież meczową. Ogromną popularnością cieszą się komplety piłkarskie, spodenki piłkarskie jak i piłkarskie koszulki ZINA. Komplet piłkarski Benites oraz Lascala coraz częściej widoczny jest na polskich boiskach. Kluby sportowe szczególnie upodobały sobie skarpety piłkarskie, getry do piłki nożnej oraz  spodenki sportowe. Skarpetogetry Libra i Puerto osiągają szczyty sławy. Wszystkie produkty marki ZINA wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje komfort użytkowania oraz niezawodność. Zastosowane w produkcji technologie ułatwiają sportowcom czynny udział w życiu sportowym.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem