Piłka meczowa Quattro
Piłka meczowa Quattro

quattro

piłka meczowa

cena: 229 PLN KUP TERAZ
Piłka meczowa Quattro to klasyczna, wysokiej jakości, poliuretanowa piłka meczowa z certyfikatem FIFA Approved. Szyta ręcznie. Specjalna laminacja z twardej powłoki znacząco wpływa na długotrwałe użytkowanie na naturalnych i sztucznych nawierzchniach. Piłka Quattro zostala opracowana na podstawie doświadczeń tysięcy klubów piłkarskich.

Wytrzymała struktura z zastosowaniem warstwy poliuretanowej sprawia, że piłka meczowa Quattro stała się jedną z najbardziej popularnych klubowych piłek meczowych. Złożona wielowarstwowa budowa, ukośnie rozciągnięta i wzmocniona siatka stanowi podbudowę piłki aby zapewnić doskonałą wydajność i zachowanie stabilnego kształtu na długie lata.

Silikonowy impregnat trwale i szczelnie zabezpiecza poliestrowe szwy połączeń paneli. To znacznie zmniejsza opór, co z kolei poprawia prędkość i wpływa na odległość lotu. Rewolucyjny system MXLOC 2 zaworu piłki zapewnia wybitne cechy użytkowe podczas gry oraz pozwala na niemal 2-krotnie dłuższe zatrzymywanie powietrza niż inne piłki meczowe. Do użytkowania we wszystkich warunkach pogodowych.

 

W zależności od miejsca przeprowadzaniu meczu, treningu bądź turnieju potrzebna jest inna piłka. Dlatego też w ofercie marki ZINA znajdują się piłki treningowe, piłki meczowe oraz piłki futsalowe. Można zakupić piłkę do gry na murawie lub na hali. Wszystkie piłki sygnowane logiem ZINA, wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje komfort użytkowania oraz niezawodność. Piłki ZINA posiadają certyfikaty FIFA takie jak FIFA APPROVED oraz FIFA INSPECTED co świadczy o ich bezawaryjności. Piłki ZINA są złożone z wielu warstw co daje dużą wytrzymałość i dzieki temu stają się gwarancją wielosezonowości. Każda z piłek jest nieprzemakalna, odporna na częstę używanie oraz zapewnia bardzo dobrą jakość odbicia. Kontrolując i przestrzegając ciśnienia odpowiedniego dla danego modelu piłki, można zapewnić optymalne użytkowanie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem