Wirtualny katalog

produktów i akcesoriów

Znajdź coś dla siebie

Piłki

W zależności od miejsca przeprowadzaniu meczu, treningu bądź turnieju potrzebna jest inna piłka. Dlatego też w ofercie marki ZINA znajdują się piłki treningowe, piłki meczowe oraz piłki futsalowe. Można zakupić piłkę do gry na murawie lub na hali. Wszystkie piłki sygnowane logiem ZINA, wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje komfort użytkowania oraz niezawodność. Piłki ZINA posiadają certyfikaty FIFA takie jak FIFA APPROVED oraz FIFA INSPECTED co świadczy o ich bezawaryjności. Piłki ZINA są złożone z wielu warstw co daje dużą wytrzymałość i dzieki temu stają się gwarancją wielosezonowości. Każda z piłek jest nieprzemakalna, odporna na częstę używanie oraz zapewnia bardzo dobrą jakość odbicia. Kontrolując i przestrzegając ciśnienia odpowiedniego dla danego modelu piłki, można zapewnić optymalne użytkowanie. 

Piłka meczowa Quattro

quattro

piłka meczowa

cena: 189PLN
Piłka meczowa Quattro to klasyczna, wysokiej jakości, poliuretanowa piłka meczowa z certyfikatem FIFA Approved. Szyta ręcznie. Specjalna laminacja z twardej powłoki znacząco wpływa na długotrwałe użytkowanie na naturalnych i sztucznych nawierzchniach. Piłka Quattro zostala opracowana na podstawie doświadczeń tysięcy klubów piłkarskich.

Wytrzymała struktura z zastosowaniem warstwy poliuretanowej sprawia, że piłka meczowa Quattro stała się jedną z najbardziej popularnych klubowych piłek meczowych. Złożona wielowarstwowa budowa, ukośnie rozciągnięta i wzmocniona siatka stanowi podbudowę piłki aby zapewnić doskonałą wydajność i zachowanie stabilnego kształtu na długie lata.

Silikonowy impregnat trwale i szczelnie zabezpiecza poliestrowe szwy połączeń paneli. To znacznie zmniejsza opór, co z kolei poprawia prędkość i wpływa na odległość lotu. Rewolucyjny system MXLOC 2 zaworu piłki zapewnia wybitne cechy użytkowe podczas gry oraz pozwala na niemal 2-krotnie dłuższe zatrzymywanie powietrza niż inne piłki meczowe. Do użytkowania we wszystkich warunkach pogodowych.

 
znajdź swojego dystrybutora
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem