Produkt dnia
GANADOR - Bluza treningowa
GANADOR - Bluza treningowa
144,00 zł 100,80 zł
GANADOR - Spodnie dresowe
GANADOR - Spodnie dresowe
134,00 zł 93,80 zł
SAMBA JUNIOR - Torba piłkarska
SAMBA JUNIOR - Torba piłkarska
115,00 zł 83,30 zł
SAMBA SENIOR - Torba piłkarska
SAMBA SENIOR - Torba piłkarska
139,00 zł 97,30 zł
SAMBA - Plecak
SAMBA - Plecak
109,00 zł 76,30 zł
szt.
Czas realizacji zamówień

Dla każdego towaru w ZINA sklep podany został przewidywany termin wysyłki (w skrócie Wysyłka), który jest najbardziej prawdopodobnym czasem przygotowania towarów do wysyłki. Informuje on ile dni roboczych upływa zazwyczaj od momentu potwierdzenia Zamówienia przez Sklep do chwili jego całkowitego skompletowania i wysyłki. Zamówienie na towary o różnym przewidywanym terminie wysyłki, wysyłane jest po skompletowaniu całości Zamówienia, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych towarów. 

Jeżeli złożyłeś zamówienie w dzień roboczy po godzinie 15, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. W przypadku wybrania przez Ciebie metody płatności „przedpłata” przewidywany termin wysyłki liczony jest od następnego dnia roboczego po dniu, w którym zaksięgowana zostanie wpłata wartości zamówionych towarów i kosztów dostawy na rachunku bankowym Sklepu.

Termin otrzymania paczki = przewidywany termin wysyłki + czas dostawy

Na czas otrzymania przesyłki z zamówionym towarem składa się przewidywany termin wysyłki powiększony o czas dostawy, zależny od wybranej metody dostawy. Standardowo dla firmy kurierskiej/spedycyjnej są to 1-2 dni robocze. Towar można również odebrać w Punktach Odbiorów Osobistych, wówczas czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy.

We are ZINA. We are football

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl