Produkt dnia
GANADOR - Bluza treningowa
GANADOR - Bluza treningowa
154,00 zł 123,20 zł
GANADOR - Spodnie dresowe
GANADOR - Spodnie dresowe
144,00 zł 115,20 zł
SAMBA JUNIOR - Torba piłkarska
SAMBA JUNIOR - Torba piłkarska
125,00 zł 100,00 zł
SAMBA SENIOR - Torba piłkarska
SAMBA SENIOR - Torba piłkarska
145,00 zł 116,00 zł
SAMBA - Plecak
SAMBA - Plecak
115,00 zł 92,00 zł
szt.
Sędziowie

Od 10 lat ubieramy polskich sędziów

W strojach ZINA występują nie tylko polscy piłkarze, ale też sędziowie zrzeszeni w Polskim Związku Piłki Nożnej, reprezentujący związek również na arenie międzynarodowej. Arbitrzy sędziują mecze w jednej z czterech wersji kolorystycznych koszulek: czarnej, pomarańczowej, żółtej i limonkowej. Uzupełnieniem kompletu są czarne spodenki.

Projektując i szyjąc stroje dla sędziów skupiamy się przede wszystkim na komforcie i funkcjonalności. Wiemy, że kto jak kto, ale sędziowie nie mogą zawieść. Szczególnie, że z roku na rok w piłkę gra się coraz szybciej, dlatego praca sędziów musi sprostać boiskowym sytuacjom. Funkcjonalność trykotów i spodenek, które zostały uszyte z wytrzymałego, odprowadzającego na zewnątrz wilgoć i ciepło, pozwala na podejmowanie natychmiastowych decyzji. Najlepiej, zawsze w duchu fair-play.

Polski Związek Piłki Nożnej został założony w grudniu 1919 roku w Warszawie. Organizacyjnie odpowiada za nadzór nad szkoleniami sędziowskimi oraz za ochronę praw i koordynację działań sędziów Związku. W 2012 roku odpowiedzialny był za powołanie spółki, ktorej powierzono zorganizowanie Mistrzostw Europy w Polsce. Od 2012 roku Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej jest były piłkarz reprezentacji Polski z lat 1976-1988 - Zbigniew Boniek.

We are ZINA. We are football

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl