Produkt dnia
DELTA MID - Dres treningowy
DELTA MID - Dres treningowy
192,00 zł 134,40 zł
GANADOR - Bluza treningowa
GANADOR - Bluza treningowa
144,00 zł 100,80 zł
GANADOR - Spodnie dresowe
GANADOR - Spodnie dresowe
134,00 zł 93,80 zł
GANADORES - Spodnie treningowe 3/4
GANADORES - Spodnie treningowe 3/4
109,00 zł 76,30 zł
ARMAGEDON - Koszulka KR sędziowska
ARMAGEDON - Koszulka KR sędziowska
194,00 zł 135,80 zł
Relacja z Elite Spanish Football Campus

Wrocławska Fundacja Game Sport wspólnie ze sportową firmą BK Turismo, organizującą obozy sportowe w Hiszpanii, zorganizowała w dniach 23-25 marca niepowtarzalne, pierwsze w Polsce wydarzenie tego typu - Elite Spanish Football Campus. Trzydniowe wydarzenie obfitowało w wiele cennych lekcji, warsztatów, szkoleń, treningów pod czujnym okiem najlepszych międzynarodowych trenerów oraz szkoleniowców z Polski. Piłkarskie młode talenty mogły szkolić się i nabywać doświadczenia pod okiem m.in. Carlesa Plancharta - wieloletniego asystenta Pepa Guardioli - oraz Jordi Guerrery - drugiego trenera hiszpańskiej drużyny Girona FC. Obaj stanowią mieszankę wybuchową. Świetnie się rozumieją i uzupełniają oraz obaj mogą pochwalić się świetnymi efektami pracy. 

Weekendowe wydarzenie było prawdziwym obozem przetrwania dla najmłodszych piłkarzy. Odbywające się dwa razy dziennie treningi, trwające po przeszło 3 godziny, liczne panele dyskusyjne, szkolenia motoryczne i warsztaty, to tylko nieliczne z wielu atrakcji, a przede wszystkim elementy ciężkiej pracy, które miały miejsce podczas całego wydarzenia. Młodzi piłkarze mogli czerpać wiedzę od najlepszych i wykorzystali swoją szansę w najlepszy sposób. Kluczowym elementem Campusu było wdrożenie w trening młodych piłkarzy elementu treningów według hiszpańskiego systemu szkolenia, który świeci triumfy we współczesnym futbolu. Carles Planchart i Jordi Guerrero uczyli młodych piłkarzy nie tylko odpowiedniego zachowania podczas gry zespołowej, ale również technik indywidualnych, kreowania gry i rywalizacji w pojedynkę jeden na jeden. 

Oprócz treningów piłkarskich na zawodników czekały również szkolenia mentalne i zajęcia teoretyczne, jak odpowiednio psychicznie przygotować się do meczu i osiągać wymarzone piłkarskie cele. Ważny element stanowiły szkolenia prowadzone przez Macieja Terleckiego - młodzieżowego reprezentanta Polski i zawodnika m.in. ŁKS i Widzewa Łódź -, który zdradził najmłodszym istotne techniki zachowania się przed kamerą, co stanowi nieodłączną część kariery piłkarza i ma nierzadko istotne znaczenie. 

Podczas niedzielnej części wydarzenia obecni byli goście specjalni, którzy uświetnili ostatnie chwile Campusu, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnym. Swój program poprowadził Turbo Kozak angażując młodych zawodników do gier sprawnościowych i licznych konkursów, a swoim występem Freestyle'owym i nieprzeciętnymi umiejętnościami czarował Paweł Skóra -  Mistrz Świata, Europy i Polski we Freestyle Football, autor wielu książek. Po występie nastąpiło oficjalne rozdanie nagród, certyfikatów uczestnictwa i podziękowanie za przybycie trenerów z największych międzynarodowych klubów piłkarskich.

Na pierwszej edycji Elite Spanish Football Campus nie koniec. Organizatorzy zapowiadają kolejne edycje i mają nadzieję, że druga odsłona Campusu odbędzie się już w najbliższe wakacje. Pozostaje trzymać kciuki i liczyć na kolejne wydarzenie z jeszcze większym rozmachem. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć organizację tak wartościowego wydarzenia. 

Wkrótce pojawi się relacja filmowa z Elite Spanish Football Campus

 

We are ZINA. We are football

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl