30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 200 zł
Polski producent
IX turniej charytatywny #gramydlahani
IX turniej charytatywny #gramydlahani

Celem turnieju jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację i leczenie dla chorej dziewczynki - Hani Wróbel, która cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe. Inicjatywę od lat wspierają znane twarze polskiego sportu - Jacek Magiera, Dariusz Dziekanowski, Marek Jóźwiak, które pomagają nie tylko poprzez udział w turnieju, ale również przekazując nagrody, które można zdobyć podczas specjalnej licytacji, z której pieniądze przeznaczane są na leczenie Hani. Gośćmi specjalnymi podczas wydarzenia byli - Andrzej Strejlau oraz Michał Listkiewicz. 

Zina przekazała na ten cel koszulkę i spodenki meczowe Pogoni Szczecin oraz piłkę. Atrakcją licytacji była koszulka podpisana przez legendę piłki nożnej - Diego Maradonę - podczas jego kariery we włoskim Napoli. W międzyczasie byliśmy świadkami emocjonujących rozgrywek turniejowych, w których rywalizowały  ze sobą ekipy m.in. z Telewizji TVP - dowodzone przez Rafała Patyrę, czy drużyna polskiego fanpage'a FC Barcelony. Wszystkie mecze rozgrywane były pod bacznym okiem polskich sędziów - m.in. Szymona Marciniaka - w klasycznych, czarnych strojach sędziowskich Zina. 

O 14:00 byliśmy świadkami kolejnej atrakcji tego dnia, meczu pokazowego w Teqball - nowej dyscypliny sportu opartej na zasadach tenisa stołowego oraz piłki nożnej. Swoje umiejętności gry zaprezentowała nam para reprezentantów Polski, uczestników I Mistrzostw Świata w Teqball - Adrian Duszak oraz Konrad Nowicki. Mogliśmy poznać techniki i zasady gry w Teqball oraz spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie sportu. 

Zwieńczeniem IX charytatywnego turnieju Gramy Dla Hani był mecz gwiazd, które specjalnie dla dziewczynki, po raz 9 wybiegły na boisko, żeby dowieść, że dzięki futbolowi możemy wspólnie pomagać najbardziej potrzebującym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium