30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 200 zł
Polski producent
Pierwszy Mistrz Polski w Teqball!
Pierwszy Mistrz Polski w Teqball!

Sobota, 22 września, pierwszy dzień turnieju przywitał nas fazą grupową rozgrywek singlowych, do których zgłosiło się 36 zawodników. Pojedynki wyróżniał wysoki poziom przygotowania technicznego i wyrównane umiejętności zawodników. Mecze fazy grupowej przeszły w decydującą fazę pucharową, która po zaciętych spotkaniach zakończyła się około godziny 15:00. Na pojedynek o 3 miejsce oraz finał singla trzeba było jednak poczekać do niedzieli. 

Niedziela, 23 września przyniosła decydujące rozstrzygnięcia. Faza grupowa w rozgrywkach deblowych, w których wzięło udział 20 drużyn, wyłoniła dwie najlepsze drużyny, które zmierzyły się w decydującym spotkaniu finałowym. W finale debla zmierzyli się Alan Gałecki i Mateusz Twarowski oraz Konrad Nowicki i Adrian Duszak. Mecze finałowe poprzedziła oficjalna ceremonia otwarcia fazy pucharowej oraz mecz gwiazd z udziałem Reprezentacji Piłkarskiej Dziennikarzy z sympatykami Teqball. Na turnieju obecni byli między innymi przedstawiciele międzynarodowej Federacji Teqball oraz znane twarze polskiej sceny futbolu m.in: były sędzia Piłkarski i były Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Michał Listkiewicz, komentator i ekspert piłkarski Andrzej Strejlau, były zapaśnik Andrzej Supron i wielu innych. 

W finale singla zmierzyli się Adrian Duszak oraz Patryk Kamiński. Pierwszym singlowym mistrzem Polski w Teqball po zaciętym i wyrównanym pojedynku został Adrian Duszak, który wykorzystał swoje nieprzeciętne umiejętności kontroli nad piłką. Patryk Kamiński mimo zerwanego ścięgna Achillesa dzielnie stawiał opór rywalowi i zdołał doprowadzić do remisu w setach. Do zwycięstwa zabrakło niewiele, jednak to zawodnik z Poznania sięgnął po złoty medal. Brąz trafił do Konrada Nowickiego

Rozgrywki deblowe przyniosły równie duże emocje zgromadzonym kibicom na trybunach i gościom ViP. W finale zmierzyli się Alan Gałecki i Mateusz Twarowski oraz Konrad Nowicki i Adrian Duszak. To ci pierwsi okazali się lepsi i jako pierwsza para deblowa sięgnęli po mistrzostwo Polski w Teqball oraz złote medale. W walce o trzecie miejsce i brąz zwyciężyli Franciszek Mrzygłód oraz Mikołaj Chmielecki. Zawodnicy podczas turnieju rozgrywali swoje mecze stworzoną przez markę Zina piłką dedykowaną pod turniej Mistrzostw Polski.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z turnieju:

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-09-24/duszak-spelnilo-sie-moje-marzenie-zostalem-mistrzem-polski/?ref=kafle_pozostale

http://sport.tvp.pl/39142586/teqball-czyli-uniwersalny-sport-laczacy-legendy 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium