30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 200 zł
Polski producent
Piłka dla Football Academy 0

Football Academy jest nastawioną na rozwój dzieci i młodzież siecią szkółek piłkarskich, liczącą ponad 150 ośrodków szkolących ponad 10 tysięcy młodych pasjonatów piłki nożnej. Fotball Academy prowadzi wiele angażujących piłkarsko inicjatyw dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Współprowadzi Football Academy School of Excellence – Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie, rozwija inicjatywy Goalkeepers Academy – sieć szkółek bramkarskich - i własną Reprezentację Polski w kategoriach wiekowych od U10 do U12. Fundamentem działalności FA są ogólnopolskie szkółki piłkarskie prowadzone dla dzieci od 4 do 12 roku życia, a filozofia gry oparta została na najlepszych angielskich wzorcach szkoleniowych i organizacyjnych.

Szkolimy dzieci od 2 do 19 roku życia od momentu przyzwoitej orientacji ruchowej do seniora na każdej pozycji piłkarskiej. Posiadamy kompletny system szkoleniowy. Przychodzi do nas dziecko dwuletnie, wychodzi senior” – oświadcza Prezes Footbal Academy Radosław Soperczak.

Football Academy jest również organizatorem ogólnokrajowej akcji Krewki Piłkarz, angażując się nie tylko w edukację i rozwój piłkarski, ale także podnoszenie świadomości społecznej w zakresie krwiodawstwa.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium