Dresy piłkarskie

Dresy sportowe męskie to absolutnie niezbędny element ekwipunku każdego faceta uprawiającego sport. Piłka nożna jest dyscypliną, w której niezależnie od stopnia zaawansowania, od zawodników wymaga się maksymalnego zaangażowania. Dresy piłkarskie od ZINA są profesjonalną odzieżą, która nie tylko poprawi osiągi sportowe, ale zapewni pełen komfort i zakres ruchów w trakcie każdej aktywności fizycznej.

Piłkarskie dresy ZINA cechują się uniwersalnością. Mogą być używane jako spodnie treningowe, sprawdzą się na siłowni, a także w trakcie porannego joggingu. Ich krój zapewnia nie tylko skuteczność w sporcie, ale i wygodę na co dzień. Wykonane z najwyższej jakości tkanin dresy piłkarskie to gwarancja efektywności na boisku.

Dres piłkarski męski

We wszystkich produktach w kategorii "dresy męskie sportowe" marki ZINA wykorzystano materiał poliester Semi-Functional. Jest to dzianina o miękkim połączeniu włókien typu mikrofibra. Takie połączenie nadaje strojom specjalną właściwość - są one oddychające. Wysoka jakość materiału dodatkowo sprawia, że dres piłkarski męski jest bardzo przyjemny w dotyku. Bluzy wyposażone są w rozsuwany kołnierz ze stójką i kieszonki boczne. Spodnie mają odpowiednio zwężane nogawki.

Dresy męskie sportowe można nabyć zarówno w komplecie, jak i osobno. Odzież jest dostępna w wielu rozmiarach dla różnych grup wiekowych. Sprawdź poniższą ofertę i dopasuj ubiór do swoich wymagań.