Spodenki piłkarskie

Spodenki piłkarskie zostały zaprojektowane z myślą o graczach na różnych poziomach zaawansowania. Zachwyceni nią będą amatorzy, ale i profesjonaliści docenią jej jakość i atuty. Kluczową cechą tej części stroju piłkarskiego jest odpowiednie dopasowanie do każdej sylwetki i najwyższego poziomu komfort piłkarza. Spodenki marki ZINA zostały wyprodukowane ze 100% wysokiej jakości i uszlachetnionego poliestru, który jest wytrzymały, ale posiada odpowiednią gramaturę, by być delikatnym dla skóry i właściwie elastycznym.

Ściągacz w każdym modelu zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała, bez żadnego dyskomfortu i ucisku, jednocześnie gwarantując pełny zakres ruchów. Spodenkom nie straszne są żadne warunki pogodowe – znakomicie sprawdzą się w ulewie, albo wysokiej temperaturze i pełnym słońcu.

Spodenki męskie piłkarskie

Piłkarskie spodenki zawierają rozwiązania dwóch innowacyjnych technologii. System ACTIVE DRY zapewnia skuteczne transportowanie potu na zewnątrz i zapobiega przegrzewaniu się skóry w trakcie wysiłku. Wstawki typu Cool Tech zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiegają wszelkim otarciom podczas treningów oraz meczów. To sprawia, że spodenki piłkarskie męskie marki ZINA zadowolą nie tylko indywidualnych klientów, ale również wiele klubów piłkarskich i akademii.

Stroje wykonane są w klasycznie zaprojektowanym stylu. Ergonomiczny krój zapewnia doskonałe wyważenie między wyglądem a bezpośrednim wpływem na grę. Naszyte na lewych nogawkach logo producenta podkreśla sportowy charakter. Co więcej, spodenki są dostępne w wielu kolorach. Łatwo więc dopasować konkretny model do innego kompletu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić cały trykot. Dopasuj idealny zestaw dla swojego zespołu, skorzystaj z atrakcyjnej oferty od polskiego producenta.