BIELIZNA TERMOAKTYWNA

W Polsce warunki atmosferyczne nie pozwalają grać w piłkę przez cały rok. Szczególnie trudno jest w okresie jesienno-zimowym, gdy szybko przychodzą mrozy i są one bardzo dokuczliwe. Odzież termoaktywna marki ZINA sprawia, że granie w środku sezonu nie będzie już nigdy problemem. Bielizna termoaktywna piłkarska powstała ona z myślą o funkcjonalności i zapewnieniu wygody oraz komfortu dla wszystkich zawodników. Jest to odzież wykonana ze specjalnych materiałów, które dają dodatkowe poczucie ciepła, zapewniają odpowiednią temperaturę ciała, zapobiegają kontuzjom i w znacznym stopniu wpływają na wydolność organizmu w zimowej aurze.

Odzież termoaktywna męska

Jedną z kluczowych ról tego typu produktów jest ochrona organizmu przed wyziębieniem. Odpowiednio ciepły i elastyczny materiał utrzymuje generowane w trakcie treningu ciepło, co pozwala utrzymać optymalną temperaturę ciała nawet w czasie mrozu. Odzież termoaktywna męska od ZINA wyposażona jest w innowacyjną technologię PRO-STREACH. To najwyższej klasy metoda szycia nadająca tkaninie wyjątkową elastyczność. Połączenie poliestru z elastanem sprawia, że materiał nie tylko zapewnia ciepło i wentylację, ale również chroni przed wszelkimi rozdarciami i pęknięciami.

W ofercie marki ZINA znajdują się m.in. termoaktywne koszulki i kalesony. Koszulka z długim rękawem zapewnia ciepło górnym partiom mięśni, jednocześnie stabilizując je w odpowiednich miejscach i chroniąc przed zbędnym tarciem. Z kolei kalesony termoaktywne to gwarancja maksymalnej wygody podczas wysiłku. Rozciągliwy i wytrzymały materiał umożliwia swobodne przemieszczanie się po boisku, ale można w nim również ćwiczyć na siłowni.

Bielizna termoaktywna do piłki nożnej

Bielizna piłkarska to bardzo delikatny segment odzieży sportowej na rynku. Piłkarze muszą uważać na swoje nogi znacznie częściej niż przedstawiciele innych dyscyplin drużynowych. Nogi zawodników są narażone na kontuzje głównie przez wysoką intensywność, a czasem nawet wymagające warunki atmosferyczne. Aby zminimalizować ryzyko odniesienia urazów, mięśnie muszą być właściwie rozgrzane. Zwłaszcza zimą pomaga w tym bielizna termiczna, która zapewnia optymalną temperaturę ciała. Ta zaś pomaga w uzyskiwaniu optymalnych rezultatów wydolnościowych.

Specjalny, przylegający do ciała krój stabilizuje pracę wrażliwych partii mięśni, dlatego bielizna termoaktywna zapewnia wszystko, co potrzebne jest sportowcom w zimowy wieczór. W produkcji bielizny została użyto środków ZINA AIR STRECH. To bardzo miękkie i delikatne włókna powodujące precyzyjne dopasowanie się materiału do budowy ciała, zapewniające przy tym pełen komfort ruchów. Materiał posiada podwyższone właściwości wentylacyjne, gwarantujące szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.