Stroje sędziowskie

W produkcji strojów zastosowano autorską technologię SOFT FIBRE by ZINA. To specjalistyczne przygotowanie włókien o właściwościach hydrofilowych, które transportują pot na zewnątrz. Połączenie tego materiału z włóknami transmisyjnymi potęgują efekt wypierania. Nieprzyjemne uczucie podczas ważnego meczu to już przeszłość!

Spodenki sędziowskie

Poza koszulkami, dostępne są również spodenki sędziowskie. Dla każdego sędziego praca nóg jest kluczowa. Spodenki Salva  uszyte są z lekkiego, oddychającego i wytrzymałego poliestru gwarantują doskonałą przewiewność. Spodenki zawierają elastyczną talię regulowaną sznurkiem, ergonomiczne kieszenie boczne i zamykane na rzep kieszenie tylne.

Akcesoria sędziowskie

Nie można zapominać, że praca sędziego to nieustanne korzystanie z ważnych akcesoriów. Sędzia musi posiadać ważne akcesoria sędziowskie, czyli profesjonalny zestaw chorągiewek wyprodukowany z odpornego na dynamiczne ruchy materiału. Wykonana ze specjalnego tworzywa rączka zapobiega ślizganiu się w dłoni. Żaden sędzia nie może się obyć bez kartek. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalny notes sędziowski z kartkami. Notes jest bardzo poręczny, łatwo mieści się w koszulce sędziowskiej, a kartki nie ulegają zniszczeniu nawet po setce meczów na najwyższym poziomie.