PIŁKI

Topowym produktem jest SIERRA PRO 2.0, która wykorzystuje unikalny, jedyny taki na świecie, zaprojektowany układ paneli zapewniający idealną kulistość. Jakość tej futbolówki potwierdziły najlepsze piłkarski w Polsce. Od rundy wiosennej sezonu 2020/21 SIERRA PRO 2.0 jest używana przez najlepsze drużyny piłkarskiego futbolu w Polsce. Każda drużyna piłkarskiej Ekstraligi otrzymała po 20 oficjalnych piłek. Piłka SIERRA PRO 2.0 jest jedyną piłką od polskiego producenta, która otrzymała znak jakości FIFA QUALITY PRO - najbardziej wymagający certyfikat obecny we współczesnym futbolu.

Piłki futbolowe

Każda piłka do piłki nożnej od ZINA spełnia wymogi FIFA, czyniąc z nas liderów w tej kategorii nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Poza technologią termicznego klejenia używamy również innych sposobów konstrukcji piłek, które w żadnym stopniu nie odbiegają od tych, tworzonych przez popularniejszych producentów.

Aircel Technology - Hybrydowe rozwiązanie łączący w sobie klasyczne szycie z nowoczesną technologią klejenia. Piłki te nie wchłaniają wody, a ich przydatność jest datowana na znacznie dłuższy czas, niż u konkurencji.

HandSTICHED - Klasyczne, ręczne szycie to sprawdzona od lat technologia stosowana w produkcji piłek. Wszystkie piłki produkcji ZINA tą metodą, posiadają klasyczne panele, które sprawiają, że piłka stanowi idealnie zaokrąglony 32-ścian z ilością 690 ściegów.