30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 300 zł
Polski producent

Piłki

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Piłki do gry w piłkę nożną

Czym byłaby piłka nożna bez porządnej piłki? To najważniejszy element każdego meczu i treningu piłkarskiego, dlatego producent priorytetowo potraktował produkcję tego elementu. Wszystkie piłki do piłki nożnej wyprodukowane przez ZINA posiadają dwie cechy sprawiające, że jest to najlepszy wybór na rynku. Valve Airlock System zapobiega utracie powietrza, dzięki zastosowaniu butylowego zaworu, natomiast autorskie rozwiązanie APS Advance Performance System zapewnia stabilny tor lotu piłki dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów HI-TECH PU.

W ofercie dostępne są futbolówki o każdym stopniu zaawansowania. Każdy znajdzie tu piłki meczowe z oficjalnymi certyfikatami wysokiego standardu od FIFA, produkty o średnim zaawansowaniu, a także amatorskie rozwiązanie dla początkujących. Niezależnie od ceny, wszystkie pozycje z tej kategorii wykonane są z najwyższej jakości materiałów i wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Wszystko to w przystępnych cenach.

Piłka do gry w piłkę nożną musi spełniać wszelkie oczekiwania zawodników. Powinna odpowiednio odbijać się od podłoża, nie tracić powietrza i być wytrzymała w kontakcie z różnymi nawierzchniami. Nasze piłki dzielimy więc na trzy kategorie wykonania, które obdarzyliśmy owocami pracy ZINA LAB.

Piłki meczowe

Thermo Connect – Technologia bezszwowa, panele piłki są ze sobą sklejane termicznie pod wpływem temperatury, dzięki temu piłka osiąga idealną kulistość. Piłki produkowane w tej technologii są idealnie wyważone, nie wchłaniają wody i utrzymują swoje właściwości przez długi czas, w absolutnie każdych warunkach pogodowych.

Topowym produktem jest SIERRA PRO 2.0, która wykorzystuje unikalny, jedyny taki na świecie, zaprojektowany układ paneli zapewniający idealną kulistość. Jakość tej futbolówki potwierdziły najlepsze piłkarski w Polsce. Od rundy wiosennej sezonu 2020/21 SIERRA PRO 2.0 jest używana przez najlepsze drużyny piłkarskiego futbolu w Polsce. Każda drużyna piłkarskiej Ekstraligi otrzymała po 20 oficjalnych piłek. Piłka SIERRA PRO 2.0 jest jedyną piłką od polskiego producenta, która otrzymała znak jakości FIFA QUALITY PRO - najbardziej wymagający certyfikat obecny we współczesnym futbolu.

Piłki futbolowe

Każda piłka do piłki nożnej od ZINA spełnia wymogi FIFA, czyniąc z nas liderów w tej kategorii nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Poza technologią termicznego klejenia używamy również innych sposobów konstrukcji piłek, które w żadnym stopniu nie odbiegają od tych, tworzonych przez popularniejszych producentów.

Aircel Technology - Hybrydowe rozwiązanie łączący w sobie klasyczne szycie z nowoczesną technologią klejenia. Piłki te nie wchłaniają wody, a ich przydatność jest datowana na znacznie dłuższy czas, niż u konkurencji.

HandSTICHED - Klasyczne, ręczne szycie to sprawdzona od lat technologia stosowana w produkcji piłek. Wszystkie piłki produkcji ZINA tą metodą, posiadają klasyczne panele, które sprawiają, że piłka stanowi idealnie zaokrąglony 32-ścian z ilością 690 ściegów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium