Torby i plecaki

Profesjonalne wyposażenie jest nieodzownym elementem życia każdego piłkarza. Rzadko pamiętamy jednak o przedmiocie, który pomieści cały nasz ekwipunek w pakiecie. Są to torby piłkarskie i plecaki sportowe, łączące w sobie funkcjonalność, praktyczność i sportowy design. Dostępne są w kilku podstawowych kolorach tak, aby dopasować się stylem do każdego ubioru na trening i mecz.

Torba sportowa piłkarska przyda się każdemu zawodnikowi, niezależnie od stopnia zaawansowania. Można być dobrze zorganizowanym na boisku, ale warto przełożyć przygotowanie sportowe na porządek w życiu. Marka ZINA oferuje profesjonalnie wykonane torby, które są wykonane z materiałów najlepszej jakości. Gwarantują wytrzymałość i solidność na niejeden sezon. Są one wykonane z połączenia poliestru i nylonu. Poliestrowa baza stanowi wszelką odporność na warunki atmosferyczne i temperaturę, natomiast nylon sprawia, że sprzęt ten zachowuje swoje właściwości przez lata.

Torby sportowe piłkarskie

Pierwszy przykład z brzegu: plecak piłkarski SALSA jest jednocześnie lekki, ale spełnia wiele potrzebnych funkcji. Posiada regulowane, wyściełane szelki, które są wygodne dla ramion. To o wiele lepsza propozycja niż proste plecaki szkolne piłkarskie. Wzmacniane szwy sprawiają, że plecak jest bardzo wytrzymały. Ponadto jest bardzo funkcjonalny - posiada oddzielną komorę na odzież i przegrodę na piłkarskie buty.

Torba sportowa piłkarska musi być w stanie pomieścić dużą zawartość. Torba ROOMBA jest zdolna przechowywać odzież i akcesoria, również te do higieny. Dodatkowa, wentylowana przegroda może służyć do zabierania ze sobą obuwia sportowego, które nie wpłynie negatywnie na jej stan techniczny, ani nie sprawi, że torba osiągnie nieprzyjemny zapach.

W ofercie znajdują się również torby piłkarskie z podwójnym dnem. To komfortowe rozwiązanie, gwarantujące dużą pojemność i funkcjonalność. Zasuwana na suwak główna komora torby pozwala na funkcjonalne przechowywanie odzieży i akcesoriów. Torba wyposażona jest w dodatkową, wentylowaną przegrodę do przechowywania butów piłkarskich. Sprawdzi się więc również jako torba na buty piłkarskie.