Kurtki

Marka ZINA specjalizuje się w całkowitym wyposażeniu drużyn piłkarskich. W ofercie naszego sklepu znajdą się więc też kurtki męskie sportowe, które sprawdzą się w każdych warunkach. W ofercie sklepu dostępne są kurtki klubowe piłkarskie, kurtki zimowe sportowe, a także pojedyncze produkty, jak choćby kurtka ortalionowa piłkarska. Każda z nich wykonana jest najwyższej jakości materiałów, które umożliwiają zachowanie ciepła w trakcie treningu. Kurtki sportowe są wykonane z wysokiej klasy poliestru z niewielką domieszką elastanu. Takie połączenie sprawia, że są one odpowiednio elastyczne, skutecznie odprowadzają wilgoć na zewnątrz i są dostosowane do treningu na świeżym powietrzu.

Kurtki piłkarskie przeciwdeszczowe i ortalionowe

Nasza kurtka piłkarska przeciwdeszczowa zawiera innowacyjną autorską technologię AQUA STOP. To uzyskanie specjalnego zabezpieczenia materiału przed przemakaniem. Impregnacja warstwowej tkaniny zapewnia ochronę przed wilgocią, ale nie pozbawia stroju właściwego przepływu powietrza. Wykorzystano również rozwiązanie SOFT FIBRE by ZINA. To specjalistyczne przygotowanie włókien o właściwościach hydrofilowych, które transportują pot na zewnątrz. Połączenie tego materiału z włóknami transmisyjnymi potęgują efekt wypierania.

Kurtki ortalionowe wyposażone są w chroniący przed zimnymi temperaturami golf. Posiada stały kaptur i elastyczne mankiety z regulacją. Sportowa kurtka zimowa, przeznaczona do grania w trudnych warunkach atmosferycznych, również jest wykonana z poliestru, który nie pochłania wody.

Kurtki męskie sportowe

W prowadzeniu drużyny sportowej ważnym czynnikiem jest zachowanie wszystkich w dobrej dyspozycji. Zdrowie zawodników jest najważniejsze, ale bardzo łatwo je zaniedbać. Niezbędnym elementem treningu na chłodne temperatury są kurtki jesienne i zimowe. Te zapewniają odpowiednią wentylację i właściwe rozprowadzanie ciepła po całym torsie. Kurtki męskie sportowe chronią przed osłabieniem organizmu, które może wyniknąć z braku odpowiedniej odzieży.