Stroje bramkarskie

Choć piłka nożna jest grą zespołową i bez kolegów z drużyny niewiele można zdziałać, to znajdują się w niej role, w których kluczowa jest indywidualność. Pozycja bramkarza jest bardzo odpowiedzialna – to ostatni filar obrony chroniący bramkę. Praca, jaką wykonuje golkiper w każdym meczu, jest nieoceniona, dlatego i marka ZINA stara się spełnić wszelkie oczekiwania bramkarzy na każdym poziomie zaawansowania. Aby fachowo prezentować swoje umiejętności, ostatni filar obrony musi mieć również profesjonalny strój bramkarski. Nasza oferta strojów bramkarskich to nie tylko bluzy ze specjalną pianką, zapewniającą ochronę dla ramion, czy komfortowe i ergonomiczne komplety, ale również profesjonalne rękawice.

Strój bramkarza

Nasze bluzy bramkarskie cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia. Wiemy, jak często bramkarz jest zmuszony do ofiarnych interwencji, dlatego połączenie solidnego wykonania z pełnym komfortem było dla producenta priorytetem w produkcji. Zestaw bramkarski składa się z kilku części. Bluza z długim rękawem i dres bramkarski są wykonane z poliestru, który nie tylko skutecznie odprowadza wilgoć na zewnątrz, ale zapewnia przewiewność. Spodenki zawierają boczne wstawki w okolicach bioder, które odpowiednio amortyzują upadek na murawę, czy inne podłoże.

Sklep bramkarski od ZINA zapewnia profesjonalne rękawice powstałe przy użyciu technologii FINGER PROTECT, która zabezpiecza palce przed niebezpiecznymi urazami, umożliwiając pewny, bezpieczny i kontrolowany chwyt piłki. Chroni nadgarstki przez niepożądanymi ruchami. Daje uczucie pełnego komfortu. Strój bramkarza nie może się obyć bez profesjonalnych rękawic. Stroje bramkarskie od ZINA to użycie wysokiej klasy materiałów i kreatywny design zgodny z najnowszymi trendami.