Dostawa i metody płatności

Metody płatności

Wybór metody płatności w sklepie jest uzależniony od wybranej metody dostawy.

Możliwe są następujące formy płatności:

a) PayNow - metoda płatności umożliwiająca szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności online obsługiwana przez mBank. Oferowane rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne. Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayNow w celu dokonania płatności. Cały proces autoryzacji dokonuje firma mBank. Dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora, a termin tej weryfikacji nie jest zależny od sklepu. Zamówienie jest realizowane i wysyłane z chwilą potwierdzonej przez operatora realizacji płatności.
b) PayPo - Kupując z PayPo masz aż 30 dni na zapłatę za zakupy - bez dodatkowych kosztów. Płacisz dopiero po odebraniu zamówienia, po sprawdzeniu produktów i po stwierdzeniu, że Ci pasują, bez zamrażania swoich środków.
c) Płatność przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach ZINA sklep zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Aby sprawdzić jaki będzie koszt dostawy Twojego zamówienia umieść wszystkie towary w koszyku, a następnie wybierz metodę dostawy i płatności - zobaczysz wtedy dokładnie wyliczone koszty transportu wybranych przez Ciebie towarów.

Uwaga! Jeśli wartość zamówionych towarów przekroczy 300 PLN, nie ponosisz kosztów dostawy.

Możliwe są następujące metody dostawy :

a) Kurier DPD - dostawa zamówionych towarów jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. W momencie wysłania zamówionego towaru otrzymujesz e-maila z potwierdzeniem nadania przesyłki oraz z numerem listu przewozowego, za pomocą którego możesz zlokalizować przesyłkę. Paczki dostarczane są przez kuriera w ciągu 2 dni roboczych w godzinach 9:00 - 16:00, w dużych miastach do 19:00. W razie nie zastania odbiorcy, zostanie zostawione awizo z datą następnego doręczenia i telefonem kontaktowym do kuriera.

b) Paczkomaty InPost - dostawia jest realizowana za pomocą InPost Sp. z o.o.. Przesyłki dostarczane są do wskazanego przez kupującego paczkomatu. Odbiór następuje poprzez wpisanie unikalnego kodu otrzymanego na wskazany numer telefonu przez InPost Sp z o.o.. Paczki dostarczane są w ciągu dwóch dni roboczych.

WAŻNE: Nie jesteśmy w stanie ponosić odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie zamówionych towarów! Jeśli paczka przyjdzie za późno, zawsze masz prawo odmówić jej odbioru, a nas poinformować, że paczka nie została odebrana z powodu zbyt długiego czasu dostawy (więcej niż 3 dni robocze).