Bezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 300 zł
Polski producent
Razem z Amp Futbol Cup 2017

Reprezentacja Polski w Amp Futbol to jedna z 5 drużyn, które wzięły udział w turnieju Amp Futbol Cup 2017, który rozpoczął się treningiem pokazowym Akademii Amp Futbol Varsovia. Oficjalnie, turniej rozpoczął się punkt 11.00 Oficjalne rozpoczęcie turnieju W fazie grupowej Polacy ograli reprezentację kraju kwitnącej wiśni 6:1. Jeszcze lepiej biało-czerwonym poszło z Grekami, którzy aż 11 razy musieli wyjmować piłkę z siatki. Te dwa wyniki dały awans do półfinału.

W niedzielnym półfinale na drodze Polaków stanęła reprezentacja Irlandii. Po trudnym meczu grający z orzełkiem na piersi awansowali do finału, pokonując przeciwników 4 do 1. W drugim meczu półfinałowym Anglia pokonała reprezentantów Japonii 4:0, tym samym zapewniając sobie grę w wielkim finale.

Zanim danie główne, to najpierw przystawka. I tak finał poprzedził Mecz Gwiazd reprezentacji Mistrzów Legii Warszawa i drużyny Przyjaciół Amp Futbol. Mieliśmy szczerą przyjemność przygotować komplety meczowe, a nawet zagrać wspólnie z Przyjaciółmi Amp Futbolu.

W finale Amp Futbol Cup 2017 świetne zagrania Polaków wprawiały w zachwyt nad poziomem zaawansowania technicznego zawodników. Reprezentacja uległa jednak Anglikom po zaciętym pojedynku 0:1. Na podium jednak wszyscy czuli się zwycięzcami turnieju dając dowód na to, że piłka nożna nie ma ograniczeń.