Nowe Buty Sędziowskie GRAVE ONE-11: Debiut ZINA na EURO 2024 z Szymonem Marciniakiem

(06.27.2024)

GRAVE ONE-11: Buty zaprojektowane dla najlepszego Sędziego Świata ZINA Wprowadza Buty Sędziowskie na EURO 2024

Nowe Buty Sędziowskie GRAVE ONE-11: Debiut ZINA na EURO 2024 z Szymonem Marciniakiem

GRAVE ONE-11: Buty zaprojektowane dla najlepszego Sędziego Świata

ZINA Wprowadza Buty Sędziowskie na EURO 2024

ZINA, największy polski producent i dystrybutor sprzętu piłkarskiego, z dumą przedstawia swoją najnowszą innowację - buty GRAVE ONE-11. Te wyjątkowe buty stworzone we współpracy z najlepszym sędzią Świata, Szymonem Marciniakiem, zadebiutowały na Mistrzostwach Europy 2024 w Niemczech. To pierwszy raz w historii, kiedy ZINA wprowadza buty sędziowskie i to od razu na tak prestiżową arenę! Jeszcze w te wakacje planuje wprowadzić je do sklepu.

Klasyczny design i najwyższa jakość

Buty GRAVE ONE-11 są efektem intensywnej współpracy z Szymonem Marciniakiem, który aktywnie uczestniczył w procesie projektowania. Buty inspirowane są klasycznymi modelami z XX wieku i wykonane ze skóry kangurzej w wykończeniu PREMIUM co w połączeniu z technologią szycia zapewnia niezrównaną trwałość i komfort.

Specjalnie zaprojektowana podeszwa dla Sędziów Piłkarskich

Kluczowym elementem butów GRAVE ONE-11 jest specjalnie zaprojektowana podeszwa, dedykowana sędziom piłkarskim. Różni się ona od tradycyjnych podeszew stosowanych w butach piłkarzy, oferując optymalne wsparcie i wygodę niezbędną podczas intensywnych meczów. Innowacyjne podejście do projektowania podeszwy sprawia, że GRAVE ONE-11 są idealnym wyborem dla sędziów.

Włoska manufaktura - gwarancja jakości

Produkcja butów w wyselekcjonowanej manufakturze we Włoszech była kluczowa dla zapewnienia najwyższej jakości wykonania. Proces produkcji odbywał się pod czujnym okiem ekspertów, co gwarantuje, że każdy detal butów GRAVE ONE-11 spełnia najwyższe standardy.

EURO 2024: Debiut GRAVE ONE-11

Mistrzostwa Europy 2024 to nie tylko okazja do rywalizacji najlepszych drużyn piłkarskich, ale również moment, w którym buty GRAVE ONE-11 zostały po raz pierwszy zaprezentowane szerokiej publiczności. Buty trafią do sklepu niebawem w trybie pre-order na zapisy.

Buty GRAVE ONE-11 to nowość w asortymencie ZINA i symbol innowacyjności oraz dbałości o najwyższą jakość. Jesteśmy dumni z naszej współpracy z Szymonem Marciniakiem i z niecierpliwością czekamy na ich debiut na EURO 2024. Zapraszamy do naszego sklepu piłkarskiego ZINA, gdzie znajdziesz pełną ofertę sprzętu i odzieży sportowej.

Nie przegap tej okazji i dołącz do grona tych, którzy wybierają najlepsze rozwiązania!

Szymon Marciniak, arbiter międzynarodowy od 2011 roku, jest symbolem najwyższej klasy sędziowskiej w polskim futbolu. Jako sędzia klasy UEFA Elite, Marciniak jest nie tylko najwyżej ocenianym polskim arbitrem, ale także regularnym uczestnikiem największych piłkarskich aren, takich jak Liga Mistrzów, Liga Europy czy mecze międzypaństwowe. Jego doświadczenie na najwyższym poziomie rozgrywek światowych stanowi wzór profesjonalizmu i poświęcenia dla całego świata piłkarskiego.