30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
Darmowa dostawa od 300 zł
Polski producent
Relacja z EAFF Junior Training Camp 2017!
Relacja z EAFF Junior Training Camp 2017!

W turnieju EAFF Junior Training Camp 2017 brało udział ponad 60 młodych reprezentantów 9 krajów z całego świata. Pojawili się zawodnicy z Anglii, Niemiec, Turcji, Gruzji, Irlandii, Szkocji, Włoch i Holandii. Nie zabrakło oczywiście polskich juniorów. Turniej trwał od 6 do 9 lipca, a Zina dumnie wspierała młodych zawodników jako partner techniczny turnieju. A tyle i jeszcze więcej działo się podczas drugiej edycji europejskiego obozu ampfutbolowych juniorów:

 

Ampfutbol jest najszybciej rozwijającym się na świecie wariantem futbolu dla osób z wadami lub po amputacjach kończyn, a ilość drużyn z krajów europejskich, biorących udział w turniejach Amp Futbol na przestrzeni ostatnich pięciu lat podwoiła się. Celem EAFF jest promocja i wzrost świadomości na temat Ampfutbolu w Europie oraz integracja narodowych federacji ampfutbolowych z Europejską Organizacją Związków Piłkarskich (UEFA). 

"To doskonała okazja, żeby młodzi zawodnicy po amputacjach kończyn z całej Europy, mogli pojawić się na turnieju i zaprezentować, a także rozwijać swoje umiejętności piłkarskie w towarzystwie innych utalentowanych, młodych ludzi. Wszyscy zawodnicy w obozie mają podobne doświadczenia życiowe, ale przede wszystkim dzielą się miłością do piłki nożnej, dobrej zabawy i sprawności fizycznej mimo sytuacji w jakiej się znaleźli. Tutaj amputacja nie ma znaczenia. Jesteśmy ogromnie z nich wszystkich dumni i podekscytowani tym, co czeka Amp Futbol w najbliższych latach" - mówi Mateusz Widłak, prezydent EAFF. 

 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium