Blog

Nasza Sierra PRO 2.0 oficjalną piłką Ekstraligi Kobiet

Mamy przyjemność poinformować o zawarciu umowy sponsorskiej z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Na mocy porozumienia, począwszy od rundy wiosennej bieżącego sezonu, aż do zakończenia sezonu 2023/24 piłkarki Ekstraligi będą zobligowane do rozgrywania oficjalnych meczów dedykowaną piłką.

Czytaj więcej
Dresy dla drużyny piłkarskiej - top 5 propozycji

Jedną z charakterystycznych cech wspólnych każdej drużyny piłkarskiej są dresy. To uniwersalny ubiór, który spełnia wiele funkcji. Pierwszą z nich może być oczywiście aktywne uczestnictwo w treningu. Wykonane z odpowiedniego materiału dresy piłkarskie są na tyle wygodne i wytrzymałe w trakcie wysiłku, że sprawdzą się przez długi czas. Strój przyda się również w codziennym funkcjonowaniu. Od dawna został on bowiem uznany za luźny dres code podczas miejskich spacerów, zakupów, czy spędzaniu wolnego czasu w domu.

Czytaj więcej
Odzież treningowa - przegląd wiosennych trendów

Za oknem wiosna w pełni, a więc czas w końcu wyjść z domu i skorzystać ze świeżego powietrza. Nie ma lepszej metody niż rekreacyjny trening, czy porządny wycisk, który uwolni endorfiny i poprawi ogólną kondycję organizmu. Na taką aktywność fizyczną należy się jednak mocno przygotować. Odzież treningowa znacznie wzmacnia osiągi sportowców, dlatego jest ona niezbędnym elementem wyposażenia. Dziś przejrzymy najnowsze trendy na wiosnę i lato 2021. Sprawdź!

Czytaj więcej