ZINA I SZYMON MARCINIAK: RAZEM NA BOISKU, RAZEM W SUKCESIE

(03.13.2024)

ZINA I SZYMON MARCINIAK: RAZEM NA BOISKU, RAZEM W SUKCESIE

Zina i Szymon Marciniak: Razem na Boisku, Razem w Sukcesie

W świecie piłki nożnej, gdzie każdy detal ma znaczenie, marka Zina z dumą ogłasza rozpoczęcie nowej współpracy z najbardziej rozpoznawalnym sędzią piłkarskim na świecie, Szymonem Marciniakiem. Ta unikatowa synergia łączy dwie wartości futbolu – pasję marki Zina oraz doświadczenie i profesjonalizm Marciniaka, otwierając nowe horyzonty w obszarze innowacji i jakości sportowej.

Nasza współpraca z Szymonem Marciniakiem to nie tylko symbol, ale przede wszystkim praktyczne połączenie dwóch światów: odzieży piłkarskiej i sędziowania na najwyższym poziomie. Marka Zina, jako czołowy polski producent specjalistycznej odzieży i akcesoriów piłkarskich, łącząc siły z Szymonem Marciniakiem, doświadczonym arbitrem międzynarodowym, angażuje się w projektowanie innowacyjnych produktów. Celem tej współpracy jest dostarczenie rozwiązań, które zaspokoją zarówno potrzeby profesjonalnych piłkarzy, jak i wymogi sędziowskie, dzięki czemu każdy aspekt futbolu zostanie ulepszony. Jest to krok zgodny z naszym mottem: JUST FOR FOOTBALL, podkreślającym zaangażowanie marki w ciągłe doskonalenie świata piłki nożnej.

Ta współpraca otwiera nowy rozdział dla Zina, umacniając jej pozycję jako marki innowacyjnej i zorientowanej na potrzeby świata sportu. Dla środowiska piłkarskiego jest to zapowiedź dalszych innowacji i rozwoju, gwarantując, że zarówno gracze, jak i sędziowie będą mieli dostęp do najlepszego sprzętu, który pomoże im osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Z niecierpliwością oczekujemy na efekty tej współpracy, wierząc, że będzie ona kolejnym krokiem ku doskonaleniu polskiego futbolu.

-

Szymon Marciniak, arbiter międzynarodowy od 2011 roku, jest symbolem najwyższej klasy sędziowskiej w światowym futbolu. Jako sędzia klasy UEFA Elite, Marciniak jest nie tylko najwyżej ocenianym polskim arbitrem, ale także regularnym uczestnikiem największych piłkarskich aren, takich jak Liga Mistrzów, Liga Europy czy mecze międzypaństwowe. Jego doświadczenie na najwyższym poziomie rozgrywek światowych stanowi wzór profesjonalizmu i poświęcenia dla całego świata piłkarskiego.